اطعام عید غدیر 1400 | پایگاه اطلاع رسانی مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک اسدآباد
مسجد صاحب الزمان (عج)‌شهرک اسدآبادجمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

اطعام عید غدیر ۱۴۰۰ | پایگاه اطلاع رسانی مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک اسدآباد

حدیث هفته: حضرت امام خامنه ای : مسجد «پایگاه انواع فعالیت‌های اجتماعی» است و در تقویت فکری و ترغیب مردم به فعالیت‌های گوناگون اجتماعی نقش اساسی دارد.

‏از دروازه‌های نعمت، کار برای امام علی علیه السلام هستش، از اطعام بگیر تا کمک به بیشتر بزرگداشتن ‎عید غدیر و علیٌ بابُها ، دست به دست هم بدهیم احیایِ غدیر کنیم. با پولمان، با وقتمان، با هیئتمان؛ با وسائلمان؛ ﺑﺎ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ و ﻓﻀﺎﻱ ﻣﺠﺎﺯﻱ, با هر عملی که میتوانیم احیایِ غدیر کنیم.در سوگواری ها فاطمیه و در اعیاد، عید غدیر بهترین گزینه ها برای اطعام هستند، چرا که در راستای احقاق حق امیرالمومنین علیه السلام این اطعام ها صورت می گیرد.صد هزار برابر از عاشورا و فاطمیه توان‌ گذاشت.اگر غدیر فراموش نمیشد،عاشوراوفاطمیه‌ای درکارنبود!پس بایدبا تمام‌توان برای غدیر کار کنیم.صدای علیاًولی‌الله گوش‌فلک راکر کند.نشان‌دهیددین‌مافقط دین عزاداری واشک‌ و گریه نیست.امام‌حسین کشته‌ٔ احیای‌ غدیر است!

امسال هم توفیق حاصل شد تصمیم گرفتیم طرح اطعام عید غدیر را در مسجد صاحب الزمان علیه السلام شهرک اسدآباد برگزار نمائیم ، به امید خدا تهیه و پخت ۲۰۰۰ پرس غذای گرم در روز عید غدیر و پخش آن  بین شیعیان و بین نیازمندان و فقرای شهرک اسدآباد را خواهیم داشت .

حمایت معنوی از طرح اطعام غدیر مسجد شهرک اسدآباد .
❇️ در هر کجا که هستید و هر شغلی که دارید می توانید حامی معنوی سفره ی امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) باشید.

شماره کارت جهت واریز نذورات:
۶۰۳۷-۹۹۷۵-۹۹۳۲-۹۹۱۰
بنام مسجد صاحب الزمان(علیه السلام) شهرک اسدآباد

دانلود بنر رایگان عید غدیر اطعام

۰۰
نظرات و ارسال نظر